G55 kombinuje prvotriedny výkon s elegantným kompaktným dizajnom, aby vyhovoval všetkým vašim potrebám v oblasti klinického zobrazovania. Zažite jeho bezkonkurenčnú kvalitu obrazu a spoľahlivosť a zistite, ako vám môže pomôcť optimalizovať váš pracovný postup a zároveň poskytnúť vašim pacientom najlepšiu úroveň starostlivosti.
Zónové zobrazovanie

Technický zázrak, ktorý prekonáva obmedzenia konvenčného tvarovania lúčov a poskytuje jednotný profil lúča. Vylepšené rozlíšenie a penetrácia cez celé zorné pole. Použitie adaptívneho formovania lúčov v blízkom aj vzdialenom poli.
Elastografia

Elastografia je zobrazovacia technika, ktorá meria tuhosť tkanív. Elastografia podporuje široké spektrum diagnóz a monitorovania chorôb. Zobrazovanie možno použiť na hodnotenie lézií, detekciu tuhých hmôt, ktoré môžu byť skorými príznakmi niektorých foriem rakoviny.
Kontrastné zobrazovanie

Kontrastné zobrazovanie je nová technika, ktorá využíva kontrastné látky na báze mikrobublín na zlepšenie echogenity krvi a tým na zlepšenie vizualizácie a hodnotenia srdcových dutín, veľkých ciev a vaskularity tkaniva.
Automatické meranie IMT

Automatické meranie hrúbky média Intima. Poskytnite výsledok merania jednoducho,
rýchlo a presne
a presným spôsobom.
Multi-Angle M režim

Presné meranie funkcie srdca u ťažko-prístupných pacientov.
Automatické meranie EF

Automatické meranie ejekčných frakcií ľavej komory v kardiológii. Rýchle a jednoduché vyhodnotenie funkcií srdca.

Viacero možností pripojenia


Galéria

Cenová ponuka na vyžiadanie.

Stačí nás kontaktovať!

info@itechmedical.sk

Scroll to Top