ABPM-06

 Tlakový Holter ABPM-06 je klinicky overený podľa kritérií presnosti ESH a je vynikajúcou voľbou pre každého,
kto vyžaduje kvalitu.
Vstavaný hlasový záznamLekár alebo pacient môžu používať elegantnú funkciu nového zariadenia Meditech. Na zaznamenanie najdôležitejších informácií sú k dispozícii 8 x 15 sekundové poznámky.

Funkcia SleepWell® – Ak počas spánku nastane zlyhanie merania, holter nevykoná opätovné meranie ak to nie je nevyhnutné a súčasne pomáha predchádzať tomu, aby boli merania nepohodlne blízko seba.

Možnosť manuálneho programovania – v pamäti prístroja sú k dispozícii 3 typy štandardného plánu. Jednoduché použitie aj bez PC.

Automatická detekcia veľkosti manžety – počas programovania nemusíte tráviť čas voľbou správnej veľkosti manžety. ABPM-06 sa prispôsobí pripojenej manžetovej vložke Meditech a bude s ňou primerane spolupracovať počas vyšetrenia.

Záverečné správy pripravené na tlač – oba naše softvérové ​​balíky založené na systéme Windows poskytujú správy pripravené na tlač, preto lekári môžu preskočiť zbytočné a časovo náročné kroky.

Zvýšená bezpečnosť pacienta – na rozdiel od mnohých konkurenčných produktov, holtre krvného tlaku spoločnosti Meditech obsahujú nielen prevádzkový ventil potrebný na čerpanie tlaku, ale aj aický ventil s tlakovým uvoľňovaním, aby sa predišlo poraneniam vyplývajúcim z vysokého tlaku manžety. Spoločnosť Meditech má patentovaný dvojitý ventilový systém pre bezpečnosť pacienta.

Vodotesnosť IP22 – spoločnosť Meditech testovala ambulantný monitor krvného tlaku ABPM-06 v súlade s normou elektrotechnickej a mechanickej bezpečnosti s príslušnou osobitnou normou a normou elektromagnetickej kompatibility a získala stupeň “22” na teste medzinárodnej ochrany (IP), ktorý opisuje ochranu proti vnikaniu tekutín.

– Všetky holtre krvného tlaku merajú systolický, diastolický a stredný krvný tlak a srdcovú frekvenciu až 51 hodín a poskytujú presné a spoľahlivé informácie o nočných a denných nameraných hodnotách.

– Hoci sa merania krvného tlaku vykonávajú aicky podľa prednastavených intervalov, pacient môže iniciovať dodatočné merania (stlačením “event” tlačidla) a označiť akúkoľvek udalosť, ako je napríklad podávanie antihypertenzívnych liekov, závrat alebo mdloby.

– Model ABPM-06 má k dispozícii aj dodatočné tlačidlo (deň / noc), ktoré je možné použiť na rýchle prepínanie medzi aktívnou dennou a pasívnou nočnou dobou.
Technická špecifikácia ABPM-06

oscilometrická metóda merania
rozmery: 99 * 70 * 30 mm
hmotnosť (bez batérie): 196g
Rozsah BP 30 – 280 mmHg
Rozsah HR 40 – 240 bpm
režim merania (ráno, deň, noc, špeciálne)
časové intervaly 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 60
prenos dát:  USB kábel
kapacita na 600 meraní
doba prevádzky – do 51 hodín
napájanie: 2 batérie AA
LCD displej
CE certifikát
Obsah balenia

1 x rekordér ABPM, 1 x púzdro, 1 x manžeta pre dospelých, 1 x súprava vysokokapacitných batérií AA, 1 x USB kábel, najnovší softvér (CardioVisions alebo EasyABPM) a užívateľská dokumentácia
Cenová ponuka na vyžiadanie.

Stačí nás kontaktovať!

info@itechmedical.sk

Scroll to Top