ABPM-05

ABPM-05 sleduje krvný tlak, tepovú frekvenciu a poskytuje informácie o variabilite TK, nočnom poklese a rannom náraste na riadenie a kontrolu hypertenzie.
Zvýšená bezpečnosť pacienta – na rozdiel od mnohých konkurenčných produktov, holtre krvného tlaku spoločnosti Meditech obsahujú nielen prevádzkový ventil potrebný na čerpanie tlaku, ale aj aický ventil s tlakovým uvoľňovaním, aby sa predišlo poraneniam vyplývajúcim z vysokého tlaku manžety. Spoločnosť Meditech má patentovaný dvojitý ventilový systém pre bezpečnosť pacienta.

Sleep-friendly algorytmus – tichá prevádzka a nízky hluk vedú k menšiemu rušeniu a lepšiemu spánku počas noci.

Manuálne programovanie – môžete naprogramovať holtre krvného tlaku ABPM-05 a ABPM-06 bez počítača iba pomocou tlačidiel zariadenia. Týmto spôsobom je možné vybrať 3 meracie plány.

Vodotesnosť IP22 (len ABPM-05 a ABPM-06) – spoločnosť Meditech testovala ambulantný monitor krvného tlaku ABPM-05 a ABPM-06 v súlade s normou elektrotechnickej a mechanickej bezpečnosti s príslušnou osobitnou normou a normou elektromagnetickej kompatibility a získala stupeň “22” na teste medzinárodnej ochrany (IP), ktorý opisuje ochranu proti vnikaniu tekutín.

Zobrazenie merania Kpa – výsledky krvného tlaku sa môžu zobrazovať nielen v mmHg (milimetroch ortuti), ale aj v Kpa (kilopascals).

– Všetky holtre krvného tlaku merajú systolický, diastolický a stredný krvný tlak a srdcovú frekvenciu až 51 hodín a poskytujú presné a spoľahlivé informácie o nočných a denných nameraných hodnotách.

– Hoci sa merania krvného tlaku vykonávajú aicky podľa prednastavených intervalov, pacient môže iniciovať dodatočné merania (stlačením “event” tlačidla) a označiť akúkoľvek udalosť, ako je napríklad podávanie antihypertenzívnych liekov, závrat alebo mdloby.

– V prípade modelov ABPM-05 a ABPM-06 je k dispozícii aj dodatočné tlačidlo (deň / noc), ktoré je možné použiť na rýchle prepínanie medzi aktívnou dennou a pasívnou nočnou dobou.
Technická špecifikácia

oscilometrická metóda merania
rozmery: 99 * 70 * 30 mm
hmotnosť (bez batérie): 190g
Rozsah BP 30 – 260 mmHg
Rozsah HR 40 – 200 bpm
režim merania (ráno, deň, noc, špeciálne)
časové intervaly 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 60
prenos dát: USB kábel
kapacita na 600 meraní
doba prevádzky – do 51 hodín
napájanie: 2 batérie AA
LCD displej
CE certifikát
Obsah balenia

1 x rekordér ABPM, 1 x púzdro, 1 x manžeta pre dospelých, 1 x súprava vysokokapacitných batérií AA, 1 x optický kábel s USB rozhraním, najnovší softvér (CardioVisions alebo EasyABPM)
a užívateľská dokumentácia
Cenová ponuka na vyžiadanie.

Stačí nás kontaktovať!

info@itechmedical.sk

Scroll to Top