ABPM-04

Každý holter je malý, ľahký a tichý a má nezávislé klinické overenia, ktoré poskytujú najvyšší stupeň bezpečnosti a komfortu pacienta.

Holtre na meranie krvného tlaku pracujú so spoľahlivým oscilometrickým algoritmom, ktorý je klinicky validovaný podľa kritérií presnosti BHS a AAMI. Zariadenia odporúča dabl® Educational Trust Ltd. (UK).
Zvýšená bezpečnosť pacienta – na rozdiel od mnohých konkurenčných produktov, holtre krvného tlaku spoločnosti Meditech obsahujú nielen prevádzkový ventil potrebný na čerpanie tlaku, ale aj aický ventil s tlakovým uvoľňovaním, aby sa predišlo poraneniam vyplývajúcim z vysokého tlaku manžety. Spoločnosť Meditech má patentovaný dvojitý ventilový systém pre bezpečnosť pacienta.

Zobrazenie merania Kpa – výsledky krvného tlaku sa môžu zobrazovať nielen v mmHg (milimetroch ortuti), ale aj v Kpa (kilopascals).

– Všetky holtre krvného tlaku merajú systolický, diastolický a stredný krvný tlak a srdcovú frekvenciu až 51 hodín a poskytujú presné a spoľahlivé informácie o nočných a denných nameraných hodnotách.

– Hoci sa merania krvného tlaku vykonávajú aicky podľa prednastavených intervalov, pacient môže iniciovať dodatočné merania (stlačením “event” tlačidla) a označiť akúkoľvek udalosť, ako je napríklad podávanie antihypertenzívnych liekov, závrat alebo mdloby.
Technická špecifikácia ABPM-04

ANSI / AAMI, BHS
oscilometrická  metóda merania
rozmery: 124 * 82 * 33,5 mm
hmotnosť (bez batérie): 250g
Rozsah BP 30 – 260 mmHg
Rozsah HR 40 – 200 bpm
režim merania (ráno, deň, noc, špeciálne)
časové intervaly 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 60
prenos dát: USB kábel alebo sériový kábel
600 meraní
doba prevádzky – do 51 hodín
napájanie:  4 batérie typu AA
LCD displej
CE certifikát
Obsah balenia

1 x rekordér ABPM, 1 x púzdro, 1 x manžeta pre dospelých, 1 x súprava vysokokapacitných batérií AA, 1 x optický kábel s USB rozhraním,  najnovší softvér (CardioVisions alebo EasyABPM) a užívateľská dokumentácia
Cenová ponuka na vyžiadanie.

Stačí nás kontaktovať!

info@itechmedical.sk

Scroll to Top